שיקום ואיפור הגבות, התחלה חדשה

שיקום ואיפור הגבות, התחלה חדשה:

שיקום ואיפור הגבות, התחלה חדשה, הגבות שלך דקות, דלילות, זקוקות לטיפול, האם כדאי לקפוץ לקוסמטיקאית? בפוסט זה תקבלי טיפים מעשיים שתיראי מיליון דולר:

הטרנד העכשיו הוא גבות מלאות וטבעיות, תם עידן הגבות הדקות, גבות טבעיות ומלאות יוצרות מראה מרשים יותר, סקסיות ונשיות כאחד. מסגרת הפנים חשובה מאוד לנשיות אשר יעניקו לך מראה צעיר יותר והרגשה רעננה. בשילוב של איפור עדין וטבעי יותר, כך גם סידור גבות טבעי יהווה ביחד מראה מנצח ללוק היום יומי שלך. מיותר לציין שלא נולדנו באופן טבעי עם גבות מושלמות לחלקנו הגיל גם עושה את שלו אז צריך להתמיד בטיפוח.

בואי לא נדבר בססמאות ונעבור למעשים כי גם גבות מלאות לפעמים יחשבו או יראו כגבריות מעט, נשים לפעמים מטפלות בדרכים שונות לעצב את הגבות כמו למשל איפור קבוע ע”י הדגשת הגבות שברוב המקרים נראה כחסר הבעה, לא תמיד התוצאה מוצלחת ולעתים אפילו לא נשית. ישנם מספר שיטות מנצחות אותן את חייבת להכיר בכדי שתוכלי לשקם או אפילו לטפל בגבות יפות ומעוצבות בצורה שוטפת והכי חשוב שזה יחמיא לך.

קבלי שיטות מקובלות ונפוצות לטיפול בגבות:

» שיטה עתיקה ומקובלת היא צביעת גבות אצל קוסמטיקאית, לחלופין תוכלי גם לרכוש אצלה צבע לשימוש ביתי, אנו ממליצים על המשך טיפול בפרקי זמן מקובלים אצל אשת מקצוע בלבד.

» שימוש בצלליות ועפרונות גבה הוא מאוד פופולרי, ישנם גוונים מדהימים של עפרונות כאשר ברוב המקרים נשים נוטות לחשוב שהגוון השחור הוא הטוב ביותר, המלצנו היא להתאים את העיפרון לגוון הדרוש ביחד עם זאת לבחור בגוונים כהים של חום.

» אם את בעלת גבות דלילות, קיים טיפול של מילוי חלקים דלילים אילו ע”י איפור שמשלב חומר מעודד צמיחת שיער, הטיפול מאוד קצר ולפי המלצת הקוסמטיקאית צריך לחזור עליו אחת לשבוע או שבועיים, בכדי לקבל תוצאות טובות יותר צריך להתמיד ולחזור על הטיפול זה באופן קבוע במשך 3 או 4 חודשים, הרעיון טמון במילוי וצביעת הגבה בחומר פעיל שמעודד את האזורים ריקים לצמיחת שיער.

» מילוי החלקים הדלילים בגבות על ידי איפור המשלב חומר המעודד את צמיחת הגבות. מדובר בתהליך שאורכו מספר דקות בודדות ויש לחזור עליו אחת לשבוע-שבועיים. במהלך הטיפול מורחת הקוסמטיקאית צבע על הגבה, אשר ממלא את האזורים הריקים ומעודד את צמיחת השיער. בכדי לראות תוצאות של ממש יש לחזור על הטיפול באופן קבוע למשך מספר חודשים (כ-3-4 חודשים).

» שני מוצרים מומלצים מאוד לשימוש ביתי לעיצוב הגבה וקיבועה, המוצרים הם מתוצרת ברנדה כריסטיאן ארה”ב וניתן לרכוש אותם במחירים טובים עליהם אנו ממליצים.

1. עיפרון גבה – אשר מתאים את עצמו לגוון העור והשיער שלך ומסייע במילוי אזורים דלילים.

2. ג’ל מעצב ומקבע – אשר מסייע בעיצוב הגבות.

3. המוצרים אף קיימים במבצע אם קונים כל הסט.

» מסיפורי סבתא שמענו כי מריחת שום כתוש באופן קבוע מעודד מאוד את צמיחת השיר, אז אתן מוזמנות לנסות רק שאנו לא אחראים על הריח (-:.

» באם בתבלינים / מאכלים עסקנו מגלים גם שמריחת שמן קיק נחשב לטיפול טבעי ומעודד צמיחה.

» קעקוע גבות, איפור קבוע לאזור הגבות. טיפול לפעמים לא נעים ומעקצץ, חשוב מאוד לבחור קוסמטיקאית באמת מקצועית עם הוכחות של מקעקעת קבועה בעלת המלצות, מוכחות, טעות אחת לא ניתן למחוק וזה לא נעים, קעקוע מחזיק כ – 3 שנים לערך וככל שאת חשופה יותר למים כך הזמן יתקצר לכל לקוחות.

קבלי הוראות הפעלה להכנת גבות לפני טיפול משקם:

1. התאמת הגבות למבנה הפנים כך שיהיו בפרופורציה נכונה של עבה או דק מידי, מתאימות למסגרת הפנים, חשוב להתייעץ עם מקצועית בתחום.

2. לפני כל תספורת טובה צריך שיער ארוך יותר, כך גם הגבות, חשוב להגדיל מעט את אורכן, מגוון האופציות לעיצוב פתוחות יותר בפניך לפני שאת מתחילה.

3. במידה והחלטת לעשות זאת בעצמך או אצל קוסמטיקאית את צריכה לוודא שמספר תנאים מתקיימים:

א. גבות מתחילות באותו גובה, תוכלי למדוד זאת בעזרת סרגל ומתיחה של קו בחלק העליון, שרטטי בעפרון מחיק.

ב. מיקוד חשוב כאן, את צריכה לדעת בוודאות איזה שיערות את לא צריכה למרוט ולשמור על כלל זה בכדי שלא תורידי חלקים מיותרים שיגרמו לחורים לא רצויים.

ג. לשמור על קו אחיד ונקי ולא להיכנס פנימה מידי, כך אם עשית טעות תמיד יש מאפוא לתקן ולא להפך.

ד. למתלבטות, אל תהססו גשו לקוסמטיקאית מקצועית.

4. תתייחסי יפה לשיעור ארוכות ואל תמהרי למרוט אותן, תמיד ניתן להשכיב אותן בעזרת מסקרה, אם תנהגי בפזיזות זה עלול להביא את הגבה למצב בו את תראי חורים וזה לא נעים.

5. חלקם התחתון של הגבות גם חשוב מאוד מצידי הפנים, בעזרת עיפרון ישר תוכלי לעלות מחלקו התחתון של האף תשתדלי בצורה ישרה ומאוזנת עד לחלקן התחתון של צידי הגבות, במידה ותקפידי לעשות כן, תוכלי לראות את חלקי השיער המיותר בגבה הארוכה יתר אותם תוכלי למרוט.

6. חשוב לציין שצריכה להיות מיומנות לעניין, מומלץ להתייעץ עם מקצועית שתנחה אותך במידה ותרצי לעשות לבד בבית, אנו השתדלנו לפרט בצורה ציורית ככל אשר נדרש ומקווים שהחכמתם, תודה על צומת הלב.

Share on Google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *