שיזוף טבעי עצמי בבית

שיזוף טבעי עצמי שמש בבית

שיזוף טבעי עצמי בבית בעלויות נמוכות:

שיזוף טבעי עצמי בבית היא תוצאה טבעית נוחה וזולה כדי שתוכלו להשתזף בלי להישרף בשמש או להוציא כסף במכוני יופי, ישנם מגוון של מוצרים שבאים במרקם שונה אחד מהשני, הפופולרי שבניהם הוא ספריי השיזוף.

התכונה הייחודית של הספריי בכך שהוא מסוגל להגיע לאזורים בעלי החריצים העמוקים ביותר על משטח העור שלנו לשמירה על גוון שזוף ואחיד בלי פסים, גוון אחיד זה נשמר על העור במשך כמה ימים ונשטף באופן טבעי במים תוך מספר ימים.

ישנם מוצרים נוספים לשיזוף אזורים ספציפיים כגון שיזוף לפנים, שיזוף לרגליים ושיזוף לכל הגוף. המשותף למגוון המוצרים הללו הוא שחייבים לשמור על כמה כללים בסיסיים, לפני השימוש על מנת להשיג את התוצאות הרצויה.

הכנה לפני:

» מומלץ לעשות פילינג על בסיס שמן באזור הרצוי.

» אופציה נוספת היא לשפשף היטב את האזור עם ליפה וסבון, תהליך זה מעניק לעור חלקות ועדינות וקליטה טבעית יותר של החומר.

» לאחר השימוש יש לשטוף היטב את הידיים ואם יש בהישג יד כפפת לטקס נצמדת הרי זה עדיף, כך לא תתלכלכו ואם השתמשתם בקרם או מוס כל שהוא המריחה תהיה הרבה יותר אחידה. אנשים רבים כבר התמכרו לפלא כשגילו פתרון שיזוף פשוט, יעיל ולא יקר.

סיכום:

המוצרים מתאימים לנשים ולגברים עם מודעות ליופי ובריאות, שסגנון חייהם הפעיל אינו מותיר זמן למכון שיזוף, או שאינם מעוניינים בחשיפה לשמש, או בתקופות הריון. היתרונות של המוצרים מוכחים בשטח שהם קלים לשימוש, בריאים, מתייבשים מהר ללא סימנים או ריח, מעניקים מראה חום שזוף אחיד בכל הגוף, מאפשרים שליטה בעומק הגוון, ומשאירים אותך עם מראה שזוף לאורך כל השנה.

לסיכום אם אתם רוצים להיות יפים ועכשיו? ספריי שיזוף על בסיס מייקאפ, בעל תרכובת המשולבת עם ברונזרים ייחודיים המעניקים גוון שיזוף כהה עמוק טבעי תוך מספר דקות. ספריי שיזוף To Go, וקוויק טאן דה גו, הם המוצרים היחידים שיכולים להעניק לך מראה שזוף טבעי ובאופן מיידי, מתיר את עורך עדין ויפה מבלי לחסום את הנקבוביות, מתאים לנשים ולגברים כאחד. השיזוף אורך מספר שניות ואת מקבלת תוצאה מידית שמחזיקה מספר ימים.

Share on Google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *