הסוד שיביא לך לקוחות, האנטי אייג’ינג, פרסטיג’22

✓ יתווספו לחשבונך 10 נְקוּדוֹת בּוֹנוּס אם תגיב למאמר זה

הסוד שיביא לך לקוחות, האנטי אייג’ינג, פרסטיג’22

כללי:

הסוד שיביא לך לקוחות, האנטי אייג’ינג, פרסטיג’22, אם את קוסמטיקאית מקצועית המבקשת להעניק ללקוחותיה את הטיפול הטוב ביותר שניתן, הרשי לנו להציג בפנייך את המילה האחרונה בתחום האנטי אייג’ינג, מוצרי הקוסמטיקה של פרסטיג’ 22.

על הסדרה

סדרת מוצרי פרסטיג’ 22 פותחה עם ידע ביו טכנולוגי שוויצרי ובחומרים האיכותיים ביותר. התוצאה היא מוצרי קוסמטיקה בעלי השפעה מהירה ומדויקת התורמים לבריאות עור הפנים, משקמים את מרקמו, מחליקים קמטים, מזינים את העור ומחזירים לו את הגמישות ואת החיוניות שאבדו עם השנים. המוצרים כוללים:

מסיכות וקרמים להזנה, לשיקום ולחידוש העור, וכן למיצוק עור הפנים ולהעלמת קמטים.

סרומים מיוחדים.

✓ קרם ייחודי לטיפול באזור העיניים.

✓ קרם להבהרת העור.

ערכות טיפול יומיות ושבועיות.

הקסם של פרסטיג’22

בזכות המחקר המעמיק והודות לטכנולוגיה המתקדמת ולחומרי הגלם הייחודיים והאיכותיים, מוצרי פרסטיג’22 מחוללים מהפכה בתחום האנטי אייג’ינג. הטיפול עצמתי, משיג תוצאות מידיות, ובנוסף לכך, בהשקעה של מינימום זמן, הלקוחה המרוצה שלך תוכל לשמור את עורה חלק, מוצק, בריא ורענן לאורך זמן. לקוחות של קוסמטיקאיות העובדות עם מוצרי פרסטיג’22 אומרות שהקוסמטיקאית שלהן היא לא פחות מקוסמות, מכיוון שהתוצאות הן מידיות ומרשימות.

פיסול פנים ללא זריקות ב-22 דקות

השיטה של פרסטיג’22 מבוססת על טיפול עצמתי, בו הקוסמטיקאית יכולה לפסל את הפנים ללא זריקות ב-22 דקות. הודות למוצרים המיועדים להשלמת טיפול בבית, הלקוחות שלך יכולות לשמור על תוצאות הטיפול שעברו אצלך ולהמשיך לשקם ולהבריא את עור הפנים שלהן עד לפגישתכן הבאה. לפי השיטה של פרסטיז’22, לשם שימור התוצאה בבית, הלקוחה תטפל באופן יומיומי דקה בבוקר ודקה בערב, ואם תרצה טיפול עמוק יותר, תוסיף טיפול של 22 דקות פעם בשבוע.

כולן מרוויחות

קוסמטיקאיות העובדות עם מוצרי הסדרה משיגות תוצאות מרשימות, ולקוחותיהן המרוצות לא יוותרו על הביקור הבא אצלן. בנוסף לטיפול עצמו, הקוסמטיקאית מרוויחה ממכירת מוצרי הסדרה, והלקוחות המרוצות נשארות נאמנות למוצרים וחוזרות לרכוש, כך שכולן מרוויחות הן הלקוחות והן הקוסמטיקאיות.
קוסמטיקאיות המעוניינות בכך, יכולות לקבל הדרכה מקצועית ומפורטת כיצד ניתן לפסל את הפנים ללא זריקות, הסבר מפורט והדגמת השיטה עם המוצרים, על יתרונותיהם, על ייחודם ועל אופן השימוש בהם.

להתקדם עם הזמן

כמו בהרבה תחומים, גם בתחום הקוסמטיקה והטיפוח, חשוב להישאר מעודכנות ולצעוד עם הקדמה. המעבר לשימוש במוצרי פרסטיג’22 ימקם אותך בחזית ההתפתחויות בעולם הקוסמטיקה והאנטי אייג’ינג. אנו מזמינים אותך להשתמש במוצרים המשובחים שלנו.

היכן קונים?

את מוצרי פרסטיג’22 תוכלי לרכוש כאן באתר ביוטיפדיה על ידי הקשה על הקישור הזה לרשימת כל מוצרי או הסדרה או למוצרי הקבינט שמיועדות לטיפול במכון שלך, לפי רכישת המוצר אונליין תוכלי ליצור קשר עם שרות הלקוחות 03-5341277 בכדי להציג את עצמך כקוסמטיקאית ותקבלו מחיר בהתאם. אפשרות נוספת היא לרכוש דרך אתר החברה בקישור הזה, מיותר לציין שמחיר המוצרים יהיה זהה ב 2 המקומות לקוסמטיקאית וגם ללקוחות פרטיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.