מסיכות לטיפוח הפנים

✓ יתווספו לחשבונך 10 נְקוּדוֹת בּוֹנוּס אם תגיב למאמר זה

מסיכות לטיפוח הפנים, יתרונות:

מסיכות לטיפוח הפנים, יתרונות רבים (לא רק בפורים (-:), המסכה מזינה, מנקה, מוסיפה לחות, מטפחת ומחיה את העור, קיימים סוגים שונים של מסיכות בעלי יתרונות ושימושים מגוונים למשל: מסיכה מכווצת, לחותית, מזינה, מבהירה ועוד רבות. איך בוחרים מסיכה? איך משתמשים? ולאיזה סוג עור פנים הוא טוב? בהפניה זו תוכלי להגיע בבטחה לעולם המסיכות שלנו. סרגל הסינון בראש הדף יחשוף בפניך את האפשרות לסנן את סוג המסיכה לפי: יצרן, סוג עור, יתרון שימוש ואף גודל.

כפי שצוין בפסקה הקודמת חשוב מאוד להתאים את סוג המסיכה לעור הפנים, חשוב מאוד גם לבחור את היצרן, היות וכמות החומרים הפעילים מיצרן אחד למשנהו משתנות דבר הגורם לאפקטיביות של המסיכה ולהזנת החומרים הפעילים את תוך העור. בנוסף לכך חשוב לבחור גם האם את רוצה מסיכה מכווצת, מבהירה, מייבשת לעור שמן או אפילו מלחלחלת לעור יבש, יש כאלה שמתקשות על עור הפנים או מרגיעות אותו, ישנם מסיכות שנשטפות במים או מתקלפות, בקיצור החיים לא קלים, חשוב שתבדקי לא רק את יעודה, אלא גם את המרקם ואופי שימושה.

נכון ששימוש במסיכות הוא לא על בסיס יום יומי, לרוב שימוש נכון בתכשיר קוסמטי זה הוא על בסיס שבועי, חשוב לא לשכוח אותה כי היא יושבת על העור בצורה הדומיננטית ביותר ובזמן מאוד קצר מחוללת פלאים לעור הפנים כל מסיכה לפי היעוד לה נוצרה. בין לבין צריך להקפיד על הטיפולים היומיומיים המסורתיים כגון הסרת איפור הפנים לפני השינה, ניקוי פנים בסבון פנים בעת הצורך, לילה או יום, מריחת קרם לחות ביום או קרם מזין בלילה. מריחת סרום תמיד מגיעה לפני קרם פנים כל שהוא, קרם עיניים או צוואר לפי הצורך.

מסיכות לטיפוח הפנים, טיפים:

חשוב להזכיר בחירה נכונה היא יסוד להצלחה. מריחת המסיכה שונה מכל קרם אחר, מומלץ לקרוא את ההוראות ע”ג האריזה. שימי לב שמפעם לפעם מומלץ לשנות את סוג המסיכה במיוחד בתקופות מעבר של השנה, חורף, קיץ, יובש או לחות. חשוב מאוד להשתמש בחומרים קוסמטיים תואמים לאחר השימוש.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *