מתיחת פנים ללא ניתוח בשיטת פרסטיג’22

✓ יתווספו לחשבונך 10 נְקוּדוֹת בּוֹנוּס אם תגיב למאמר זה

מתיחת פנים ללא ניתוח בשיטת פרסטיג’22

מתיחת פנים ללא ניתוח בשיטת פרסטיג’22, החיים האינטנסיביים, הלחץ, האקלים והשנים שחולפות, כל אלה משאירים את חותמם על פניה של כל אישה. מי מאתנו לא הייתה רוצה להשיב לעצמה את מראה עור הפנים הצעיר והרענן, עם הגיעה לעשור הרביעי ומעלה בחייה? היום, בעזרת קו מוצרים חדש ומפתיע ניתן להשיב את עור הפנים לנעוריו בסלון ביתך, ללא מחטים, חוטים ופרוצדורות כירורגיות. סדרת טיפוח חדשנית, יציר כפיהם של מיכל ברנע ושל צוות מעבדה מקצועי, מציעה לכל אישה את האפשרות להשיב לעור הפנים את המראה הצעיר, המתוח והרענן, ללא ניתוחים וללא סיבוכים. הכירו את מוצריה המהפכניים של חברת פרסטיג’22.

יופי של סיפור

מיכל ברנע, בעלים ומייסדת החברה, מספרת שמאז ומעולם נמשכה אל עולם היופי והקוסמטיקה, עולם הטיפוח הנשי, מיכל חיפשה דרך להחזיר לעור פניהן של נשים את המראה ואת החיות שאבדו עם הגיל, ללא שימוש בהזרקות וללא ניתוחים. את התשובה מצאה לאחר מחקר מעמיק ותוך שיתוף פעולה פורה עם צוות מעבדה מקצועי, המתמחה בייצור תכשירים קוסמטיים עבור מיטב חברות הטיפוח בעולם. סדרת המוצרים של פרסטיג’22 מעניקה לכל אישה את האפשרות להשיב לעורה את נעוריו בהשקעה מינימלית של זמן ושל מאמץ, וללא סיכונים. המוצרים איכותיים, בטוחים לשימוש ואפקטיביים.

שתי דקות ביום, עשרים ושתיים דקות בשבוע

השימוש הביתי במוצרי הליפטינג של פרסטיג’22 אורך דקה בבוקר ודקה בערב למריחת קרם יומיומית, ועשרים ושתיים דקות לטיפול שבועי. בנוסף, קיימים מוצרים המיועדים לקוסמטיקאיות לשם ביצוע טיפולים מקצועיים, וכן מוצרים באריזה מיוחדת לנסיעות. מוצרי החברה מעלימים קמטים, מגבירים יצור קולגן, מגמישים את העור וממצקים אותו, מונעים התכווצויות שרירים ומוסיפים לעור לחות, גמישות ונפח.

נראות מיידית ולטווח ארוך

השימוש במוצרים אינו חושף את המשתמשת לסיכונים, והתוצאות ניכרות באופן מיידי ונשארות לטווח ארוך. כל התכונות הללו הופכות את מוצרי פרסטיג’22 למוצרים איכותיים, מהמובילים בתחום עולם הטיפוח הנשי. רכישת אונליין במחיר מפנק עם הטבות מפליגות ללקוחות מתמידות כגון הנחת כמות, נקודות בונוס החזרים כספיים על כל רכישה תוכלו להתחיל כאן בביוטיפדיה.

שתפי פוסט זה וזכי בעוד 200 נקודות ברכישה הבאה שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.