שומרים על אבטחת מידע

שומרים על אבטחת מידע
✓ יתווספו לחשבונך 10 נְקוּדוֹת בּוֹנוּס אם תגיב למאמר זה

שומרים על אבטחת מידע:

שומרים על אבטחת מידע, נחרוג קצת ממנהגנו לספר על מוצרי קוסמטיקה ודווקא חשוב לנו לספר ולידע את קהל הלקוחות ובכלל המבקרים על אבטחת המידע שהיא בסדר עדיפות עליונה אצלנו והיא בסיס לקניה בטוחה.

אנו משתמשים בטכניקות שונות לשמירה על גלישה ורכישה בטוחה בביוטיפדיה, בין היתר שמירה על מילוי טפסים שונים ברחבי האתר כגון רישום לקוח חדש או כניסה של חבר חוזר, תגובת לקוחות למוצרים וכתיבת חוות דעת, תגובות לפוסטים, דו שיח בין מנהלת האתר ובניכם, תשלומים כספיים ועוד רבות.

חשוב לציין שאחד הטכניקות החביבות עלינו ועושה את זה מצוין היא שמירה והגנה על מידע שאתם כותבים מפני דואר זבל Anti-Spam וכן הבטחת מידע Security Service, חשוב לדעת שהשרות וההגנה על האתר הוא חיצוני של חברה אמינה בשם CleanTalk Security.

יש יתרון עצום בשימוש בחברה חיצונית שמשתמשת במאגר גדול של גורמים שליליים שמנסים לפרוץ לאתרים והם תמיד מעודכנים כך שהם חוסמים ביעילות רבה התקפות על מידע באתר לו הם נותנים שרות.

חשוב לנו להעביר מידע על האבטחה במידע כך שתרגישו בטוחים לרכוש להגיב ולכתוב בכלל אצלנו בביוטיפדיה.

Secutiry Technologies:

Instead of writing about cosmetic products, it is important for us to inform our customers and visitors to our site about the importance we place on web site security to protect our customers while they shop on beautypediya.com.

We use multiple technologies to protect our customers and their information while they shop safely at beautypediya.com and to protect their data when they register, write comments about products or posts and when they contact us.

It is important to note that one of our favorite technologies to block spam and secure information is provided by CleanTalk Security in the cloud.
There are many advantages in using CleanTalk Secutiry which maintains vast amounts of data about spammers and other security dangers so that beautypediya.com is protected.

It is important for us to inform our customers about the security efforts that beautypediya.com takes to protect our customers and their information.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *